proste spacer english english
MENU
spacer
:: Aktuality
:: Program 44. Biela Stopa
:: Preteky 44. Biela Stopa
:: Euroloppet klub
:: Stopathlon
:: Prihláška
:: Štartovná listina
:: Výsledky
:: Fotogaléria
:: Trate Biela Stopa
:: História
:: Pohľady
:: FAQ
:: Partneri
:: Kontakt
Survey-Anketa
 
Racer 3+1
 
Biela Stopa Kremnica FB profil
 
Biela Stopa Kremnica FB skupina
 
Euroloppet.sk na facebook.com

Ďalšie podujatia
Bike
 
run and walk
 
TJ Biela Stopa Kremnica
 
Bezkar.sk
Euroloppet

Euroloppet Lotéria 2015

Na týchto Euroloppet pretekoch:
Koasalauf
Gsieser Tal-Lauf
Gommerlauf
Šumavský Ski maraton
Ganghoferlauf
Kammlauf

Podmienky účasti:

Každý účastník vyššie zmienených Eurolopet pretekov sa môže zúčastniť lotérie, ak vlastní platný Euroloppet pas a zúčastní sa jedného pretekov z tohto zoznamu. Lotériu organizuje EUC pre držiteľov Euroloppet pasov. Víťaza identifikuje  EUC po skončení každých  Euroloppet pretekov. Víťazi budú publikovaný na stránke www.euroloppet.com a Cross Country Ski Holiday po každom preteku.
Publikované bude len krstné meno, priezvisko  a názov krajiny víťaza.Víťazi budú informovaní písomne e-mailom. Cena je jednotýždňový pobyt  pre 2 osoby v cene 1.000 € a môže sa líšiť v závislosti od hotela. Kompenzácia nie je možná.Cesta do  Cross Country Ski Holiday hotela je na náklady víťaza lotérie. Cena sa nemôže refundovať ako hotovosť. Právne konanie je vylúčené. Nie je možné viesť korešpondenciu o tejto Euroloppet lotérii.


EUROLOPPET RACER 2015- Pravidlá akcie Racer 3+1

Akcia Eurolopet Racer 3+1 je realizovaná s podporou všetkých Euroloppet organizátorov. Všetci organizátori podporia bezplatnými štartami túto akciu celkovou sumou 20.000 € na jednu sezónu. Počet Voucherov na voľný/bezplatný štart, je limitovaný. Ten, kto sa zúčastní v jednej sezóne /December –Máj/ aspoň 3 Euroloppet pretekov a vlastní Euroloppet pas, dostane titul ,,Euroloppet Racer Year,, Každý držiteľ titulu Euroloppet Racer má prístup do Euroloppet ,,Freestartpool,, na www.euroloppet.com v tom roku, v ktorom získal ako držiteľ Euroloppet pasu titul Euroloppet Racer. O Voucher na voľný štart na vami vybraný Euroloppet pretek, bude možné žiadať na Freestartpool len v termíne 1. September – 31.Október! Držiteľ titulu Euroloppet Racer si môže vybrať bezplatný štart na Euroloppet preteku, na ktorom sa v uplynulej sezóne nezúčastnil. Voucher platí len pre nasledujúcu sezónu a je neprenosný. Refundácia nie je možná. Ak bude voucher v nasledujúcej sezóne využitý, znamená to, že dotyčný účastník sa zúčastní 3 pretekov, ale zaplatil len za dva, pričom mu vzniká znovu nárok na ďalšia možnosť na login vo Freestartpool na www.euroloppet.com na ďaľšiu sezónu. Akcia Racer je dobrovoľná služba organizátorov Euroloppet pretekov a EUC, ktorá má za cieľ poskytnúť viac výhod pre držiteľov titulu Euroloppet Racer.

Právna poznámka: Na Freestart voucher na konkrétne Euroloppet preteky, nie je právny nárok. Právo možnosti vybrať si voľný štart má každý len do vyčerpania daného počtu voľných štartov, ktoré sú na Freestartpool. Ak sa všetky vouchery na voľný štart minú, nie je už možnosť uplatniť si nárok na voucher pre voľný štart.


Racer 3+1  - Prihlásenie sa na preteky v sezóne 2014

Dôležitá informácia pre tých, ktorí ako držitelia titulu Euroloppet Racer 2013 si objednali bezplatný štart na jednom z Euroloppet pretekov 2014 a majú tak Euroloppet start voucher.

Niektorí organizátori používajú online prihlášku firmy DataSport. Kto sa chce prihlásiť, musí byť najprv zaregistrovaný do systému, čo nie je žiadna  neobvyklá operácia.

Ale keďže tento systém Vás nepustí ďalej, t.j. neukončí prihlásenie na preteky pokiaľ neprebehne platba. Samozrejme toto neplatí pre držiteľa voucheru – bezplatný štart.

Takže na preteky sa prihlásite nie online prihláškou Data Sport na web stránke organizátora, ale pošlete e-mailom svoje osobné údaje, pretek/trať na ktorý sa prihlasujete, č. Eurol. pasu a hlavne číslo vášho voucheru!

Voucherom sa  potom  preukážete na prezentácii, keď si pôjdete vyzdvihnúť vaše štartovné číslo.


Akcia Euroloppet Racer 3+1
3 Euroloppet preteky = 1 štart zadarmo!

Akciu podporuje firma START.

Iste všetci dobre viete, že po absolvovaní 3 rôznych Euroloppet pretekov získate titul /ocenenie/ Euroloppet Racer. S podporou firmy START je na nasledujúcu zimnú sezónu vyhlásená akcia 3+1 Po tom, čo sa zúčastníte 3 rôznych Euroloppet pretekov a získate titul Euroloppet Racer, dostanete pre nasledujúcu sezónu platný 1 voľný /bezplatný/ štart na niektorom z pretekov Euroloppetu podľa vášho výberu a k tomu ešte vysokofluórové vosky HF60 START v cene 54.00 €.

Zúčastníte sa 3 rôznych pretekov a získajte tieto benefity!


EUROLOPPET PAS A ČLENSTVO V EUROLOPPET KLUBE

Získajte titul "Šampión Euroloppetu"!

 • Dostanete Euroloppet pas platný 10 rokov od dátumu vydania
 • Ak sa zúčastníte 8 rôznych pretekov Euroloppetu, získate titul Šampión Euroloppetu
 • Platí: jeden pretek na každom podujatí – krátka alebo dlhá trať klasická /voľná technika /Do Euroloppet pasu si dávajte potvrdiť účast na konkrétnom preteku len jeden raz! Nie opakovane každý rok/
 • Po zúčastnení sa na 8 rôznych pretekoch Euroloppetu v priebehu 10 rokov – krátka alebo dlhá trať, získate titul Šampión Euroloppetu
 • Po odoslaní vášho Euroloppet pasu ku kontrole do kancelárie Euroloppetu dostanete diplom Šampión Euroloppetu, zlatú nálepku a odznak.
 • Vaše meno bude publikované na internete jako Šampión Euroloppetu
 • Každý Šampión Euroloppetu si môže objednať – medailu Śampión Euroloppetu /aktuálna cena je 15 EUR /a tiež kryštálový tanier/30 EUR
Euroloppet Racer
Ďalej môžete byť zaradený do celoročného vyhodnotenia /poradia Euroloppet pretekár, a to:
 • po zúčastnení sa 3 rôznych pretekoch Euroloppetu v jednej sezóne dlhá /krátka trať, voľná/ klasická technika.
 • Z kancelárie Euroloppetu automaticky dostanete diplom a odznak "Euroloppet racer"
 • Pozn. Dôsledne dbajte na presné, vždy rovnaké uvádzanie vášho mena-interpunkčné znamienka! Takisto si kontrolujte vaše meno vo výsledkovej listine, aby bolo úplne správne uvedené. Ak máte rôzne uvedené meno/chýba dlžeň, čiarka /, potom systém vyhodnotí vaše meno ako iné meno. Tak sa stáva, že ste sa zúčastnili 3 rôznych pretekov a nedostanete diplom Euroloppet Racer! V takom prípade to potom reklamujte v kancelárii Euroloppetu.
Objednajte si Euroloppet pas a využite výhody členstva v Euroloppet klube! Kto vie kalkulovať, kúpi si Euroloppet pas.

Výhody držiteľa Euroloppet pasu:
 • Dostanete Euroloppet pas platný na 10 rokov /zimných sezón od dátumu vydania. Platí jeden pretek z každého podujatia – dlhá alebo krátka trať, klasická/ voľná technika.
 • Vždy budete štartovať minimálne z 2 štartovacieho koridora - Euroloppet štart. koridor na každom podujatí Euroloppetu. Tento koridor bude pre držiteľov El. pasov na čele 2 štart. koridora a bude označený 2 banermi. Každý pretekár-držiteľ El. pasu bude mať na svojom štart. čísle nálepku.
 • Prihláška s 20% zľavou zo štart. poplatku v ktoromkoľvek období platby, pričom ale organizátorom po odpočítaní 20% zľavy musí byť garantovaný najnižší štartovný poplatok. /základná sadzba/. Výška štart. poplatkov je pre držiteľov El. pasov v cenníku označená hviezdičkou. Cenník štartovných poplatkov je v propozíciach na www.bielastopa.eu.
 • Ako člen Euroloppet klubu dostanete darček na privítanie: Euroloppet P.A.C. šatka, cestovný voucher od Ferienfabrik.de v hodnote 39€, kupón v hodnote 25€ na nákup v obchode Sport Ski willy, kupón na nákup v hodnote 25€ v Sport Albert.
 • Podporný program Euroloppetu: Nákupy so zľavami v obchodoch Sport Ski Willy, Sport Albert, Fischer ski, Ferienfabrik, Loefler, Ski Wax a Leki. Podrobnosti sú na www.eurolppet.com
To všetko len za 3,90 EUR ročne! Stačí vyplniť žiadosť a poslať ju do kancelárie Euroloppetu. Výhody člena klubu na 10 rokov = 39 EUR. Ešte viac informácií a online prihláška je na www.euroloppet.com, prípadne sa obráťte na kanceláriu Bielej Stopy. Online objednávka El. pasu je tiež na stránke www.skimarathon.eu www.euroloppet.sk Doručenie online objednaného pasu poštou je cca. 2-3 týždne. Druhá možnosť je kúpiť si El. pas v Euroloppet stánku priamo na pretekoch Euroloppetu – El. team je prítomný na každých pretekoch Euroloppetu.
SKALKA - aktuálne cloudy
:: Predpoveď počasia ::

:: Aktuálny stav tratí ::

:: Živá kamera ::
webkamera
:: Živá kamera hala ::
webkamera
PARTNERI
Partneri logos